Slepice
Kurníky

3x Krmná směs pro Nosnice N2 - 18 kg

Kód zboží: 117
Hmotnost: 54 kg
Bodů: 2,83

Krmná směs je speciálně namíchána tak, aby vyhověla vysokým nárokům užitkovým nosnicím v intenzivní snášce. Vhodná přibližně od 25. týdne stáří slepice. Obsahuje směs vitamínů potřebných pro zdravý prospěch zvířete. Celý popis
Skladem
registrovaní: 757 Kč
849 Kč
(15,72 Kč / kg)

Další varianty produktu

Krmná směs pro nosnice 54 kg - drť

Krmivo je určené všem plemenům slepiček, které dosáhly snáškového věku. Složení se uzpůsobuje tak, aby výživovou hodnotou pokrylo všechny nároky nosnic, pro které je proces vytváření a snášení vajíček extrémně náročný. Krmivo jim dodá potřebnou energii a hlavně vitamíny a minerální látky, tak aby svým majitelům dávaly kvalitní vajíčka s pevnou skořápkou.

Využijte naši nabídku a pořiďte si krmnou směs pro nosnice ve výhodném balení. Ušetříte tak nějakou korunu navíc a na delší dobu vám odpadne starost s krmením pro vaše slípky.

Benefity

  • Vojtěška. Klíčovým zdrojem rostlinných bílkovin a obrovskou zásobárnou energie. Napomáhá slepičkám doplnit ztracenou sílu. Povzbuzuje trávení a správnou činnost jater a ledvin.
  • Vitamin E. Dostatek Vitamin E zajištuje prevenci proti únavě. Působí protizánětivě a napomáhá rozpouštět škodlivé tuky. S dostatkem Vitaminu E nebudou mít slepice sklon k zatučňování.
  • Vitamin A. Díky Vitaminu A budou mít Vaše slepičky orlí zrak. Podpoří krvetvorbu a pevné kosti.

Doporučená denní dávka

Každé plemeno má jiné nároky na krmnou dávkou. Spotřeba krmiva se odvíjí od typu plemene (těžká plemena potřebují více krmiva než ta lehká) a prostředí, ve kterém se slepičky pohybují. 

Průměrně se krmná dávka u střednětěžkých slepiček pohybuje na 120 g za den.

K suchému krmivu nezapomínejte slepicím dávat dostatečné množství čerstvé vody.

Složení

pšenice, kukuřice, pšeničné otruby, uhličitan vápenatý, sojový extrahovaný šrot, ječmen setý, vojtěšková moučka, chlorid sodný, DL – methionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, síran měďnatý pentahydrát (CuSO4 5H2O)

 


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy zákazníků

kdy začít krmit?

Dobrý den,kdy můžu začít krmit touto směsí slepice?Jenda

Vloženo 09.11.2017 12:06 od uživatele Jenda

Odborný poradce www.slepicar.cz

Dobrý den,krmnou směsí pro nosnice N2 se krmí od počátku snůšky.Tedy v době,kdy Vám slepičky začaly snášet a v tu dobu se z nich staly nosnice.Směs se používá po celou dobu slepičího "reprodukčního" života.Děkuji za Váš dotaz,Slepičář

Odpovídá Slepičář | 09.11.2017 12:16

granule nebo sypká?

Dobrý den,mohu si vybrat mezi granulemi a sypkou směsí?Díky Jindra

Vloženo 03.11.2017 10:51 od uživatele Jindra

Odborný poradce www.slepicar.cz

Dobrý den,směs z našeho e-shopu je sypká,ale pokud budete potřebovat granule,stačí Váš požadavek uvézt do poznámky při objednávce a my Vám ji rádi přivezeme.Děkuji za Váš dotaz,Slepičář

Odpovídá Slepičář | 03.11.2017 10:56

trvanlivost granulí

Dobrý den, jaká je trvanlivost těchto krmných směsí?

Vloženo 01.09.2017 08:37 od uživatele Květa

Odborný poradce www.slepicar.cz

Dobrý den, trvanlivost všech našich krmných směsí se pohybuje kolem 6 měsíců. Je potřeba je skladovat na suchém a stinném místě, nejlépe ve tmě. Děkuji za Váš dotaz. Přeji krásný den.

Odpovídá Slepičář | 01.09.2017 08:45


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.