Slepice
Kurníky

3x Krmná směs Králík bez léčiva DKV 18 kg

Kód zboží: 142
Hmotnost: 54 kg
Bodů: 2,96

Krmivo podporující zmasilost, působící pozitivně na zdraví a kondici králíka. Nechte volně přístupné společně s dostatkem pitné vody. Podporuje také zdravý růst mláďat. Celý popis
Skladem
registrovaní: 799 Kč
889 Kč
(16,46 Kč / kg)

Další varianty produktu

Krmná směs Králík bez léčiva DKV 3x18 kg

Krmná směs bez přídavku léčivých antikokcidik. Přestože jsou antikokcidika velice prospěšná králičímu tělu v průběhu jejich výkrmu, před samotnou porážkou se doporučuje látku vysadit. Přítomnost těchto látek sice není závadná, přesto v poraženém mase není žádoucí.

Krmivo DKV je též vhodné pro krmení březích samic, včetně králičí drobotě.

Nabízíme vám tedy pokračující krmivo pro králíky, v závěrečnou fázi výkrmu. Jedná se časový úsek zhruba 7 dní před samotnou porážkou králíka. Krmná směs obsahuje granulované krmivo, které podporuje nejen vysokou zmasilost, ale i patřičnou králičí chuť.

Výhody krmné směsi

  • Výkrm. vysoká zmasilost králíků
  • Chov. podpora růstu mladých králíků
  • Maso. jedinečná chuť poraženého masa

Dávkování

Směs králíkům podávejte v neomezeném množství až do konce výkrmu. Je nezbytné králíkům zajistit dostatek čerstvé vody v pítku i v miskách.

Složení krmiva

Pšeničné otruby, vojtěšková moučka, oves setý, sladový květ, ječmen setý, sláma pšeničná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, cukrovarské řízky sušené, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.