https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Sklopec na potkany

Kód zboží: 85
Hmotnost: 1 kg
Bodů: 1,46

  • PRODEJ DRŮBEŽE ZAHÁJEN
  • vybírejte a objednávejte, popořadě zavážíme

Díky sklopci se snadno a humánně zbavíte všech nechtěných hlodavců z vašich obývaných i neobývaných budov. Celý popis
Není skladem

Chci hlídat dostupnost

439 Kč

Sklopec na potkany

Každý z nás se ve svém životě alespoň jedenkrát setkal s nějakou tou roztomilou myškou, lasičkou, nebo kunou. Ovšem ne vždy se musí jednat o příjemnou záležitost a pokud se myší rodinka rozroste natolik, že se ze situace stane problém, je na čase pustit se jejich lovu.

Odchyt těchto velice chytrých stvoření není tak úplně jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Jedové nástrahy zabírají pouze po krátkou dobu, neboť pokud po nich pojde jedinec, který byl vyslán na průzkum, ostatní se návnady již nedotknou. Navíc mohou být jedové nástrahy velice nebezpečné pro děti a samozřejmě i pro ostatní doma chovaná zvířata.

Nabízí se tedy další možnost odchytu a tou jsou staletími prověřené myší pastičky a sklopce. Jedná se o jednoduchý, převážně na bázi pružiny fungujícím systém, kde je na návnadu nalákaný hlodavec uvězněn v daném sklopci. Jsou-li pastě kladeny důsledně a pravidelně docílíme rychlého úbytku přemnožených hlodavců.

Parametry sklopce:

  • Materiál. Pozinkovaná ocel.
  • Rozměr. 42x20x15 cm.
  • Hmotnost. 2 kg.
  • Určení. Všichni hlodavci, potkani, kuny, lasičky.
  • Záruka. 2 roky.

Výhody sklopce:

Zabudovaný systém zámkových dvířek funguje na dvojitém uzavírání sklopcového vchodu. Zevní dvířka vchod uzavřou a vnitřní je zajistí proti náhodnému otevření. Díky této západce uvězněné zvíře není schopno z pasti utéci ani v případě, že dojde k převrácení celého sklopce. Praktické madlo zajistí bezpečnou přepravu odchycené škodné.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.