Košík 0 Kč

Konzervy

I chlupáč na dvorku, který hlídá vaše hospodářské stavení a mívá někdy zálusk na vaše slepice si občas zaslouží pořádnou odměnu v podobě kvalitní masové konzervy. Mezi nejoblíbenější značky a příchutě patří ty české, které jsou ručně plněné a většina z nich obsahuje 100 % masa. Po otevření je nutné konzervy skladovat v lednici a spotřebovat je nejlépe druhý den, ale s tím zřejmě váš chlupáč mít problém nebude. Skvělou vychytávkou je i u některých nabízených konzerv plastové víčko, díky kterému vydrží konzerva déle čerstvá a vy se ani nemusíte obávat zápachu ve vaší lednici. 

Naše konzervy české výroby jsou přirozeně konzervovaná a zcela bez chemických přísad i náhražek a jejich receptura sestavena přímo veterinářem. A pokud je váš pes navyklý na určitou značku granulí je dobré mu čas od času také dopřát pořádný kus masa, na tom se snad shodneme všichni, samozřejmě nesmíte ani nezapomenout na neustálý přísun pitné vody v nerezové misce, kterou také najdete v naší nabídce. 

ZAVEZEME NA VAŠI ADRESU

Sokol Falco TIM dog drůbeží 1200 g

Česká a ručně plněná konzerva plná 100 % jemně mletého kuřecího masa pro vaše psí chlupáče na vašem dvoře. Co víc jim…


65 Kč

- +

ZAVEZEME NA VAŠI ADRESU
-14%

Sokol Falco MAX deluxe kousky kuřete 400 g

100% čisté kuřecí maso, to je pochoutka MAX deluxe pro vaše psí kamarády. Recepturu, kterou přímo navrhují veterináři.…

Do konce akce zbývá
0 d 0 hod 0 min
70 Kč
60 Kč

- +

ZAVEZEME NA VAŠI ADRESU

Sokol Falco MAX deluxe dog 3/4 kuřete 800 g

3/4 nasekaného kuřete bez chemických přísad a náhražek, to v sobě ukrývá tato konzerva české výroby pro vaše malé velké…


110 Kč

- +

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.