Slepice
Kurníky

Proso MIX 1080 ml - červené, žluté, zelené, bílé, lesknice

Kód zboží: 79
Hmotnost: 1,5 kg
Bodů: 0,15

Proso mix se hodí takřka pro všechny vaše domácí mazlíčky (od hlodavců, po koně). Obsahuje 4 druhy prosa a zázračnou lesknici. Celý popis

Skladem

45 Kč

Další varianty produktu

Proso MIX 1080 ml - červené, žluté, zelené, bílé, lesknice
Proso MIX 2300 ml - červené, žluté, bílé, zelené, lesknice
Proso MIX 3500 ml - červené, žluté, bílé, zelené, lesknice
Proso červené 10 kg
Proso žluté 10 kg
Proso zelené 10 kg
Proso bílé 10 kg

Proso MIX

Krmnou směsí proso mix můžete krmit jak okrasné ptactvo, holuby, vodní i hrabavou drůbež, ale i koně a hlodavce, které chováte doma pro potěchu. Dalo by se tedy označit za univerzální krmnou směs. U drobných zvířat ji můžete využít jako základní potravu, u větších živočichů spíše jako doplňkovou. Krmivo je nabyté minerálními látkami, kterých proso obsahuje ze všech obilovin nejvíce. 

V balení najdete 1080 ml čtyř druhů prosa a lesknice kanárské.

Benefity:

  • V zeleném a žlutém prosu naleznete nadstandardní množství křemíku. Ten disponuje darem posilovat pohybový aparát a působit preventivně proti artritickým onemocněním.
  • Všechny čtyři druhy prosa přísluší k bezlepkovým plodinám, proto má jejich konzumace příznivý vliv na trávení vašich zvířat. Nezatěžuje jejich organismus jako potraviny s lepkem.
  • Lesknice kanárská patří mezi semena travin. Je také bezlepková. Výtečně štěpí nastřádané tuky, čímž pomáhá v boji proti nadváze. Má dobrý vliv na vylučování a močovou soustavu. Zároveň dodává zvířátkům vitalitu.

Složení:

Krmná směs se skládá z červeného, bílého, žlutého a zeleného prosa a lesknice kanárské.

Krmný návod:

Proso mix podávejte nemáčené, v suchém stavu vašim zvířatům. Můžete do něho i zakomponovat semínka slunečnice. Vždy podávejte přiměřenou dávku, tak aby byla co nejdříve spotřebována. Krmivo z druhého dne vždy vyhazujte. Zvířatům zajistěte i stálý přísun čerstvé vody, především pokud základ jejich jídelníčku tvoří suchá krmiva.

 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.