Slepice
Kurníky

Proso MIX 2300 ml - červené, žluté, bílé, zelené, lesknice

Kód zboží: 4080
Hmotnost: 2,5 kg
Bodů: 0,26

Krmivo slouží jak pro drůbež, tak pro okrasné ptactvo chované doma. Obsahuje 4 druhy prosa. Celý popis

Skladem

79 Kč

Další varianty produktu

Proso MIX

Slouží jako základní krmná směs pro ptactvo vč. papoušků. Můžete ho používat jako krmnou složku, která vylepší krmivo i vaší drůbeži, kterou chováte. Hodí se i jako složka stravy pro hlodavce. Krmivo je bohaté na celou škálu minerálních látek, které proso obsahuje několika násobně více než běžné obilniny jako pšenice, žito atd. 

Balení obsahuje 2300ml čtyř druhů prosa a lesknice.

Benefity:

  • Červené a bílé proso obsahuje nadstandardní množství křemíku, který posiluje pohybový aparát a působí preventivně proti artritickým onemocněním.
  • Veškeré druhy prosa patří mezi bezlepkové plodiny, tím pádem mají příznivý vliv na trávení vašich zvířat, protože nezatěžuje tolik organismus jako potraviny s lepkem.
  • Lesknice kanárská je semenem traviny a tím pádem také bezlepková. Lesknice má magickou schopnost štěpit nastřádané tuky, takže pomáhá v boji proti obezitě. Zároveň dodává zvířátkům vitalitu.

Složení:

Krmná směs Proso MIX obsahuje červené, bílé, žluté a zelené proso a lesknici kanárskou.

Krmný návod:

Krmnou směs prosa podávejte drůbeži nebo ptákům v suchém stavu v přiměřené dávce. K suchému krmivu jim nezapomeňte zvlášt poskytovat stálý přísun čerstvé vody. Nesnědené krmivo vyhazujte, tvořily by se v něm plísně.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.