https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Plastová past na myši

Kód zboží: 473
Hmotnost: 0.002 kg
Bodů: 0,19

Plastová pastička na myši, která vás zaručeně rychle a bezpečně zbaví všech myší, které se rády promenádují na vaší zahradě nebo ve stodole. Celý popis
Skladem
57 Kč

Další varianty produktu

Plastová past na myši

Každý z nás se ve svém životě alespoň jedenkrát setkal s nějakou tou roztomilou myškou, lasičkou, nebo kunou. Ovšem ne vždy se musí jednat o příjemnou záležitost a pokud se myší rodinka rozroste natolik, že se ze situace stane problém, je na čase pustit se jejich lovu.

Odchyt těchto velice chytrých stvoření není tak úplně jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Jedové nástrahy zabírají pouze po krátkou dobu, neboť pokud po nich pojde jedinec, který byl vyslán na průzkum, ostatní se návnady již nedotknou. Navíc mohou být jedové nástrahy velice nebezpečné pro děti a samozřejmě i pro ostatní doma chovaná zvířata.

Nabízí se tedy další možnost odchytu a tou jsou staletími prověřené myší pastičky. Jedná se o jednoduchý, převážně na bázi pružiny fungujícím systém, kde je na návnadu nalákaný hlodavec uvězněn, nebo rovnou usmrcen v dané pastičce. Jsou-li pastě kladeny důsledně a pravidelně docílíme rychlého úbytku přemnožených hlodavců.

Parametry pastičky

  • Materiál. Odolný plast
  • Rozměr. 10 x 5 x 5,5 cm
  • Barva. Dle skladové dostupnosti
  • Určení. Menší hlodavci
  • Záruka. 2 roky


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.