kurníky
Slepice

Dřevěná past na myši (2 ks)

Kód zboží: 475
Hmotnost: 0.01 kg
Bodů: 0,06

Klasická dřevěná past na myši, která vás těch malých potvor humánně a bezpečně zbaví jednou provždy. Prodáváme po dvou kusech. Celý popis
Skladem
19 Kč

Další varianty produktu

Dřevěná past na myši vel. S

Každý z nás se ve svém životě alespoň jedenkrát setkal s nějakou tou roztomilou myškou, lasičkou, nebo kunou. Ovšem ne vždy se musí jednat o příjemnou záležitost a pokud se myší rodinka rozroste natolik, že se ze situace stane problém, je na čase pustit se jejich lovu.

Odchyt těchto velice chytrých stvoření není tak úplně jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Jedové nástrahy zabírají pouze po krátkou dobu, neboť pokud po nich pojde jedinec, který byl vyslán na průzkum, ostatní se návnady již nedotknou. Navíc mohou být jedové nástrahy velice nebezpečné pro děti a samozřejmě i pro ostatní doma chovaná zvířata.

Nabízí se tedy další možnost odchytu a tou jsou staletími prověřené myší pastičky. Jedná se o jednoduchý, převážně na bázi pružiny fungujícím systém, kde je na návnadu nalákaný hlodavec uvězněn, nebo rovnou usmrcen v dané pastičce. Jsou-li pastě kladeny důsledně a pravidelně docílíme rychlého úbytku přemnožených hlodavců.

Parametry pastičky

  • Materiál. Dřevo a ocel
  • Rozměr. 9,8 x 4,8 x 0,6 cm
  • Barva. Dle skladové dostupnosti
  • Určení. Menší hlodavci
  • Balení. 2 kusy


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.