kurníky
Slepice

Sklopec skládací oboustranný M

Kód zboží: 510
Hmotnost: 3 kg
Bodů: 8,30

Nejprodávanější sklápěcí past vyrobena z oceli pro odchyt nebezpečných potkanů, krys a jiných hlodavců. Celý popis
Skladem
2 749 Kč
2 489 Kč

Další varianty produktu

Sklopec skládací oboustranný M

Každý z nás se ve svém životě alespoň jedenkrát setkal s nějakou tou roztomilou myškou, lasičkou, nebo kunou. Ovšem ne vždy se musí jednat o příjemnou záležitost a pokud se myší rodinka rozroste natolik, že se ze situace stane problém, je na čase pustit se jejich lovu.

Odchyt těchto velice chytrých stvoření není tak úplně jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Jedové nástrahy zabírají pouze po krátkou dobu, neboť pokud po nich pojde jedinec, který byl vyslán na průzkum, ostatní se návnady již nedotknou. Navíc mohou být jedové nástrahy velice nebezpečné pro děti a samozřejmě i pro ostatní doma chovaná zvířata.

Nabízí se tedy další možnost odchytu a tou jsou staletími prověřené myší pastičky a sklopce. Jedná se o jednoduchý, převážně na bázi pružiny fungujícím systém, kde je na návnadu nalákaný hlodavec uvězněn v daném sklopci. Jsou-li pastě kladeny důsledně a pravidelně docílíme rychlého úbytku přemnožených hlodavců.

Parametry sklopce:

  • Materiál. Kvalitní ocelové mřížoví.
  • Rozměr. 100 x 30 x 35 cm.
  • Průměr drátu. 2,4 mm.
  • Hmotnost. 3 kg.
  • Barva. Ocelová šeď.
  • Určení. Pro odchyt myší, potkanů, krys, kun či lasiček.
  • Záruka. 2 roky.

Výhody sklopce:

Zabudovaný systém zámkových dvířek, včetně vlastního klíče funguje na bázi nášlapného uzavírání sklopcového vchodu. Zevní dvířka vchod uzavřou zajistí je proti náhodnému otevření. Díky této západce uvězněné zvíře není schopno z pasti utéct ani v případě, že dojde k převrácení celého sklopce. Praktické madlo zajistí bezpečnou přepravu odchycené škodné.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.