kurníky
Slepice

Slunečnice černá 3500 ml

Kód zboží: 84
Hmotnost: 2 kg
Bodů: 0,29

Balení obsahuje neloupaná semínka slunečnice. Hodí se jako příkrm veškeré vodní i hrabavé drůbeže. Celý popis
Není skladem

Chci hlídat dostupnost

87 Kč

Další varianty produktu

Slunečnice černá 3500ml / 2kg

Slunečnicová semínka představují ve stravě vašich miláčků nenahraditelnou složku jejich potravy. Jedná se o velice chutný, oblíbený, a především výživný doplněk stravy pro všechno okrasné ptactvo i vaši drůbež. Slunečnicová semínka stravu vašich opeřených miláčků nejen oživí, navíc je louskání zabaví a zbaví tím přirozeně se hromadícího stresu. Semínka 2-3 týdně přimíchejte do stravy, nebo použijte jako zdravý pamlsek.

Benefity

  • Zařazení slunečnicových semínek do stravy slepic znamená chuťové blaho pro slepice a pro vás větší přísun vajíček. Blahodárné látky a nutriční bohatost, kterou slunečnice má a obsahuje, přináší příznivý vliv na snášku slepic a kvalitu vajec.
  • Zároveň má blahodárný vliv na trávení drůbeže, stimuluje jaterní a střevní činnost a zajišťuje dobrý rozvoj svalů.
  • Patří mezi jedinečný, tělu prospěšný zdroj pro dlouhodobé dodání energie. Vaše drůbež bude po slunečnici více vitální s vyšší dávkou radosti ze života.

Dávkování

Podávejte s doporučenou denní dávnou běžného krmiva pro daná plemena. Nezapomínejte na dostatečný přísun pitné vody. S trochou trpělivosti naučíte své mazlíky přímo zobat z ruky.

Balení

Balení obsahuje 3500ml/2kg neloupaných slunečnicových semínek.


Dotazy zákazníků

Další využití?

Dobrý den,komu je slunečnice ještě určena,kromě drůbeže?Díky Vasil

Vloženo 02.11.2017 14:45 od uživatele Vasil

Odborný poradce www.slepicar.cz

Dobrý den,slunečnice má široké uplatnění,za tuto blahodárnou poživatinu Vám budou vděčni hlavně ptáčkové v zimě.Pokud nasypete slunečnici do krmítka,zažijete nepopsatelný pocit z dobrého skutku a zároven relax při jejich pozorování.Navíc je všeobecně známo,že kde je dostatek potravy,tam se ptáci na jaře vrací vyvést mladé.Děkuji za Váš dotaz,Slepičář

Odpovídá Slepičář | 02.11.2017 14:57


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.