https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Předání objednávky od Slepičáře...

...jak reálně a nefalšovaně probíhá, se dozvíte v dnešní novince.

Bojíte se objednávat drůbež on-line, protože nemáte s předáním živé drůbeže žádné zkušenosti, nebo jsou naopak mizerné? Zkuste si něco málo o předání zboží přečíst a pak shlédnout reálné fotografie nafocené při předání a strach vás rázem přejde.

Slepičář poprvé

Máte objednanou drůbež nebo krmivo, potvrzenou objednávku (případně předem zaplaceno)? A co dál? Nyní přichází na řadu zanesení vaší objednávky do rozvozové mapy a naplánování trasy do lokality vašeho bydliště. Jakmile je cesta naplánovaná, přichází na řadu další úkony z naší strany:

  • Avízo. Veškeré příslušenství a drůbež máme skladem, neboť si také většinu zvířátek líhneme sami. Termíny doručení se přesto pohybují od 2 do 21 dní, jelikož nám nějaký čas zabere zpracování závozové trasy a naplánování závozu do vaší lokality tak, aby vše proběhlo co nejefektivněji a zároveň šetrně k přepravovaným zvířatům. Náš řidič každého zákazníka dva dny před samotným závozem upozorní zasláním SMS na číslo uvedené v objednávce. Zpráva obsahuje datum a předpokládaný čas dovozu objednaného zboží.
  • Příjezd. Nastal den D avizovaný v SMS a vám zbývá už jen netrpělivě čekat, až se u zvonku nebo vrátek objeví naše dodávka s proškoleným zaměstnancem a v ní nachystané kuřičky, kachny, husy nebo krmné směsi. Nebojte se, pokud by řidič váš domek nenašel, předem zavolá a poprosí o nasměrování.

Slepičář podruhé

SMS dorazila na váš mobilní telefon a i řidiče jste se u svým vrat dočkali? A co přijde teď?

  • Platba. Před samotným předáním drůbeže od vás řidič vyinkasuje platbu v hotovosti, pokud jste nehradili objednávku předem na účet a vystaví vám řádný doklad za dodané zboží. Platba kartou bohužel zatím možná není, nicméně i na této možnosti platby pracujeme a věříme, že příští rok se v nabídce objeví.
  • Vykládka. A nyní přichází na řadu nejpříjemnější část z celého dne. Ochotný řidič vám veškerou drůbež i krmné směsi rád zanese až na místo, které si určíte. Zkušenější z vás mohou mít předem připravené krabice nebo přepravní boxy, do kterých si drůbež z dodávky umístíte, než poputuje třeba do kurníku.

A konečně Slepičář potřetí

Vše proběhlo hladce? Tak teď se můžete v klidu kochat novým osazenstvem na vašem dvoře a těšit se třeba na míchaná domácí vajíčka k snídani. A pokud jste sdílný člověk, o svou zkušenost se klidně podělte se sousedem, ať Slepičář může navštivit i jeho.

 

Všechny novinky

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.