Košík 0 Kč

 

 

Velká vánoční soutěž

Kdo by rád nedostával dárky, ale oni bohužel z nebe samy nepadají, je třeba jít tomu štěstíčku trochu naproti, a tak si pro všechny (ne)chovatele drůbeže Slepičář připravil speciální a hodně zajímavou soutěž? Výhrou budou naše dárkové poukazy, které si ponechat výherce nebo je může darovat svému blízkému třeba k Vánocům. A jak hlavní ceny vypadají a má soutěž vůbec nějaká pravidla?

   

Na co se můžete těšit?

Zúčastnit Slepičářovi soutěže se může opravdu každý, ale jen na 5 z vás se usměje štěstí a budete vybráni jako výherci. Pro prvních vítězů máme připraveny tyto ceny:

Pravidla soutěže

Soutěž odstartuje 5.12. a ukončena bude 18. 12. a to proto, aby dárkové poukazy stihla pošta doručit včas na vaši adresu ještě do Štědrého dne. A co vás v soutěži čeká a nemine?

Každý den na vás čeká zapeklitý úkol a nejvíce bodů dostane samozřejmě ten nejrychlejší účastník, takže kdo správě odpoví a bude mezi 10 nejrychlejšími, získá od nás určitý počet bodů.
Na konci soutěže pak vylosujeme 5 výherců s největším počtem bodů.
Veškerá znění úkolů se každý den zobrazí na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/slepicar/ a na našich webových stránkách SLEPIČÁŘ.CZ, když bude dobře hledat, se bude někde schovávat odpověď na zadaný úkol.

Tak přejeme všem hodně štěstí a pro ty z vás, kteří vyhrají ještě jedna informace. Poukazy vám rádi zašleme poštou na vaši adresu nebo i přílohou do vaší e-mailové schránky.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.