Košík 0 Kč

 

 

Venkovní výběhy pro drůbež

Slepice je od přírody pták hrabavý, a tak ať se vám to líbí nebo ne tam, kam ji umožníte vstoupit, tam bude hrabat. Dostatečně velký a ohraničený venkovní výběh zajistí, že vaše záhonky zůstanou neporušené, slepičkám umožní hrabat si, jak potřebují a zároveň také budou chráněni před náletem dravce nebo útokem predátora, zvláště potom pokud bydlíte v blízkosti lesa.

Volnost nadevše

Hledáte pro své zvířecí osazenstvo bezpečnost a pobyt na čerstvém vzduchu? Oplocený výběh je tak chytrou a velmi praktickou volbou, jak vaše slepice, ale i další drůbež, nejjednodušeji ochráníte před dravci i UV zářením a zároveň jim poskytnete co nejvíce možností pro hrabání a pohybu na čerstvém vzduchu.  Moderní vzhled zkrášlí jakýkoliv dvůr nebo zahradu. Klec postavíte v cukuletu a budete ji moci i lehce přenášet.

NYNÍ NAVÍC 10 % SLEVA Z CELKOVÉ CENY VÝBĚHŮ
(pro uplatnění slevy vložte kód "vybeh" do vaší objednávky)

ZÁVOZ VÝBĚHŮ NA VAŠI ADRESU JE NAPLÁNOVÁN NA BŘEZEN 2019

Parametry klecí

Venkovní klec pro drůbež nabízíme ve dvou velikostech, a to v rozměru 3 x 3 x 2 metry nebo 3 x 6 x 2 metry. Co dalšího byste o výbězích měli vědět?

  • Barva. Stříbrná.
  • Materiál. Kvalitní ocel.
  • Dveře. Uzamykatelné pro co největší bezpečnost vašich zvířat před predátory.
  • Součást balení. Dodáváno v demontu spolu s plachtou z vysoce odolného materiálu na střechu, pletivem s jemným okem a svorkami k uchycení pletiva.

Pro koho je výběh určen?

Do výběhu lze umístit jakoukoliv vámi chovanou drůbež. Velice snadno si na ni zvyknou jak vaše slepice s kohoutem, tak i krůty, husy nebo kachny. Pokud chováte králíky a jejich příbytky – králíkárny jim neumožňují proběhnout se a zadovádět si, i pro ně může být klec bezpečným zpestřením. Celý obvod klece je opatřen pletivem tak, aby zvířatům nehrozilo žádné nebezpečí a mohla tak nečinně relaxovat na čerstvém vzduchu.

Nevíte si rady, zda je venkovní klec pro vaši drůbež tím pravým ořechovým? Váháte nad její koupí? My jsme zde pro vás, takže nás můžete jakýkoliv pracovní den kontaktovat na naši zákaznické lince, rády vám s výběrem pomůžeme a poskytneme i užitečné rady.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.