https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

3x Krmná směs pro kuřata K1 - 10 kg

Kód zboží: 119
Hmotnost: 30.2 kg
Bodů: 1,88

  • PRODEJ DRŮBEŽE ZAHÁJEN
  • vybírejte a objednávejte, popořadě zavážíme

Tato kompletní krmná směs je určena pro kuřice do 6. týdne věku. Jedná se o sypké krmivo zajišťující kompletní výživu zvířete. Celý popis
Skladem
780 Kč
564 Kč
(18,68 Kč / kg)

Další varianty produktu

Krmná směs pro kuřata K1 - 30 kg

Jedná se o kompletní krmivo pro kuřice od narození do jejich 6. týdně věku.  Krmivo svým složením zajištuje komletní výživu vašich kuřátek. Naše krmná směs obsahuje přírodní látky, které se na základě doložitelných vědeckých pokusů podílejí na snížení kokcidiózy v chovech. 

Chcete-li ušetřit pár korun na krmení, využijte naši nabídku pytlů v multibalení. Odpadne vám tak starost s krmivem na delší dobu. Těžké pytle vám dovezeme až na dvůr.

Benefity:

  • Kokcidióza. Díky přírodním látkám ve směsi se ve vašem chově kokcidiźa vyskytne jen ojediněle.
  • Vojtěška. Klíčovým zdrojem rostlinných bílkovin a obrovskou zásobárnou energie. Napomáhá slepičkám doplnit ztracenou sílu.Povzbuzuje trávení a správnou činnost jater a ledvin.
  • Vitamin E. Dostatek Vitamin E zajištuje prevenci proti únavě. Působí protizánětivě a napomáhá rozpouštět škodlivé tuky. S dostatkem Vitaminu E nebudou mít budoucí slepice sklon k zatučňování.
  • Vitamin A. Díky Vitaminu A budou mít vaše kuřátka v dospělosti orlí zrak. Podpoří krvetvorbu a pevné kosti. 

Složení krmiva:

Pšenice, sójový loupaný extrahovaný šrot, řepkové expelery, ječmen, lihovarské výpalky sušené, pšeničné otruby, kukuřice, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, řepná melasa, chlorid sodný, pšeničná mouka. Vitamin A a E, dále také vojtěška.

Dávkování:

Krmivo je určeno pro odchov kuřat do 6. týdnů jejich stáří. Zkrmuje se jako jediné kompletní krmivo se zajištěním dostatku  pitné vody v napáječce. Krmivo podávejte ve formě drcené nebo rozmačkané třeba do misky.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.