https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Acidomid Králík

Kód zboží: 220
Hmotnost: 0.6 kg
Bodů: 0,40

Přípravek pro králíky, který pozitivně působí proti kokcidióze a přispívá k lepšímu zažívání vašich chovných samců a samic. Celý popis
Skladem
120 Kč

Další varianty produktu

Acidomid Králík 500 ml

Přípravek Acidomid Králík zamezuje téměř se 100% účinností vzniku patogenních baterií, včetně množení či rozvoje nitrobuněčných parazitů jako jsou kokcidie. Účinná látka organické kyseliny upravuje funkci celého trávicího traktu, s výraznými protiplísňovými účinky.

Jedná se o látku přiměřeně podporující trávení, s blahodárnými účinky v oblasti celého trávicího traktu. Výrazně zvyšuje využití veškeré přijaté potravy, a tudíž i následný, maximálně možný váhový přírůstek. Acidomid je primárně určen k podání chovným králíkům, a to u všech věkových kategorií i plemen, včetně březích a kojících samic.

Acidomid je komplexním vitamínovým doplňkem s potřebnými minerály, elektrolyty, a organickými kyselinami, zajišťujícími 100% kondici chovaných králíků. Acidomid velice příznivě ovlivňuje králičí reprodukční systém, s pozitivním vlivem na mléčnost samic.

Benefity:

  • Zvyšuje imunitní systém chovaných králíků.
  • Působí anti-kokcidiózně.
  • Doplňuje potřebné minerály a vitamíny.
  • Zaručeně zvýší přírůstek hmotnosti králíka.
  • Podporuje březost nejen mladých samic.
  • Podporuje tvorbu mléka u samic.

Dávkování Acidomid:

Acidomid je vhodné podávat denně, přímo do krmné směsi, nebo rozmíchat do pitné vody. Je nezbytné zajistit králíkům trvalý přísun vody, přičemž králičí misky a pítka pravidelně omývejte od usazených vodních řas.

  •  1-3 den. 5ml / 1 litr vody
  •  Další dny. 10ml / 1 litr vody


Složení Acidomid:

Minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.

 

 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.