https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Krmný balíček

Kód zboží: 389
Hmotnost: 36 kg
Bodů: 2,31

Krmný balíček, který upotřebí každý správný chovatel kvočen, které se mu právě chystají na roli matky a vysedět tak pár kuřátek. Balíček obsahuje: 1 x krmná směs pro nosnice N2 18 kg, 1 x Supervit D 100 g a 1 x kukuřičný šrot 18 kg. Celý popis
Není skladem

Chci hlídat dostupnost

692 Kč

Další varianty produktu

Krmný balíček kvočna

Krmný balíček představuje veškeré živiny a minerály pro matku kvočku, která se chystá vysedět kuřátka. Balíček obsahuje základní krmné produkty, které podpoří líhnivost a pak dodají slepice vše, co potřebuje pro své zdraví. A teď už vám postačí jen dobře postavený kurník. Díky výhodnému balíčku samozřejmě ušetříte nemalý peníz.

Obsah balíčku pro kvočnu:

Parametry balíčku:

Krmná směs pro nosnice N2 18 kg pokračují krmná směs pro matky kvočny a slepice ve snášce. Díky ní dostávají kvočny všechny potřebené minerály a živiny pro líhnivost a následně pro vysokou produkci vajec

Supervit D 100 g je vitamín, který je určen pro všechny druhy drůbeže. Působí na zvýšení produkce snášky. Má příznivé účinky na líhnivost. Podporuje správný růst a vývoj mladé drůbeže. Navíc zlepšuje obranyschopnost a odolnost proti různým onemocněním.

Kukuřičný šrot 18 kg jsou rozdrcená zrna kukuřice, které dodají kvočně dostatek energie, které ji sezení na vejcích ubírá. 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.