https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Krmný balíček

Kód zboží: 390
Hmotnost: 29 kg
Bodů: 1,92

Základní krmný balíček pro výkrm malých kuřátek, který upotřebí každý správný chovatel. Balíček tak zajistí lepší vývoj a růst právě vylíhnutých kuřat. Balíček obsahuje: 1 x krmná směs pro kuřata K1 10 kg, 1 x pšeničný šrot 18 kg a 1 x NutriMix pro odchov drůbeže 1 kg. Celý popis
Není skladem

Chci hlídat dostupnost

576 Kč

Další varianty produktu

Krmný balíček pro kuřata

Krmný balíček představuje pomyslnou berličku pro začínající chovatele, který se právě vylíhla malá kuřátka a neví, co jim podstrojit k jídlu. Balíček obsahuje základní krmné produkty pro čersvě narozená kuřátka. Vybrali jsme pro Vás takové zboží, které patří do základní výbavy krmiv pro úspěšný odchov mláďat.  A teď už vám postačí jen dobře vybraná napáječka na čerstvou vodu a krmítko.  Díky výhodnému balíčku samozřejmě ušetříte nemalý peníz.

Obsah startovacího balíčku:

Parametry balíčku:

Krmná směs pro kuřata K1 10 kg je startovací krmná směs pro všechny vylíhnutá kuřátka. Jedná se o sypké krmivo zajišťující kompletní výživu zvířete.

Pšeničný šrot 25 kg je výbornou volbou při krmení malých kuřátek. Využitelnost celé pšenice při zkrmování zrna je velmi nízká, ale v případě že použijete právě formu šrotu se její využití zvedá až na téměř 50 %

NutriMix pro odchov drůbeže 1 kg je příprave, který má kladný vliv převážně na mladou drůbež ve vývinu. Mláďata po něm hezky nabírají na váze a dostává se jim všech potřebných živin.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.