https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Bateriový zdroj pro elektrický ohradník 1 J

Kód zboží: 6053
Hmotnost: 1 kg
Bodů: 6,62

Zdroj napějí pro elektrické ohradníky napájený z 12 V akumulátorů a baterií, s maximálním napětím 9000 V a vybíjecí energií 1J. Celý popis
Skladem
2 090 Kč
1 985 Kč

Další varianty produktu

Bateriový zdroj pro elektrický ohradník 1 J

Při výběru vhodného zdroje elektrického ohradníku, je nutné vzít v potaz především délku hrazení a druh chovaných zvířat. Všeobecně platí, čím delší ohradník, tím silnější zdroj. Také je nutné brát ohled na hustotu vegetace v blízkosti vedení ohrady, případně dostupnost elektrického napětí.

S variantou bateriových zdrojů se setkáváme většinou u menších či dočasných pastvin. Jedná se zejména o možnost vlastního hrazení na závodech, vandrech, či elektrických ohradníků v zahradách a sadech. Neopomenutelnou výhodou je možnost stěhování v případě dopásání zelených ploch.

Nabízíme zdroj napětí pro elektrické ohradníky napájený z 12 V akumulátorů a baterií. Zdroj dodáváme včetně zemnícího a propojovacího systému. Maximální napětí je 9 000 V s vybíjecí energií 1 J. Teoretická délka chráněné ohrady podle normy VDE bude kolem 30 km, s délkou ohrady bez porostu zhruba 7 km a v případě porostu  1 km. Pokud je ohradník správně zapojen, měla by být naměřená hodnota na konci ohrady shodná s hodnotou na zdroji. Pro bezpečnou kontrolu daných hodnot je vhodné použít měřiče napětí.

U tohoto zdroje se jedná nižší zdroj napětí, který je vhodný spíše pro malé ohrady. Využijete ho tedy v chovu drůbeže, králíků, mini koz a ovcí, ale jistě si najde své uplatnění i jako zdroj impulzů k elektrickému hrazení pro psy.

Primárním důvodem stavby elektrických ohradníků je zamezit útěku chovaných zvířat. Ovšem neméně důležitý je i fakt ochrany samotných zvířat před napadení zvenčí. Tedy zásadně udržet kuny, lasičky, lišky včetně ostatních predátorů z dosahu jejich mlsných jazýčků.

Parametry zdroje

  • Napájení. Bateriové
  • Zdroj. 2 x 1,5 V monočlánek.
  • Maximální napětí. 9 000 V
  • Max. vybíjecí energie. 1 J
  • Rozměr. 19 x 11,5 x 5,7 cm.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.