https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
plechové domky

Síťový zdroj pro elektrický ohradník 0,5 J

Kód zboží: 6001
Hmotnost: 1 kg
Bodů: 4,83

Zdroj napějí pro elektrické ohradníky napájený přímo ze sítě 220V, s maximálním napětím 9000 V a vybíjecí energií 0,5J. Celý popis
Skladem
registrovaní: 1 399 Kč
1 449 Kč

Další varianty produktu

Síťový zdroj pro elektrický ohradník 0,5 J

Při výběru vhodného zdroje elektrického ohradníku, je nutné vzít v potaz především délku hrazení a druh chovaných zvířat. Všeobecně platí, čím delší ohradník, tím silnější zdroj. Také je nutné brát ohled na hustotu vegetace v blízkosti vedení ohrady.

Nabízíme zdroj napějí pro elektrické ohradníky napájený přímo ze sítě 220 V.  Zdroj dodáváme včetně zemnícího a propojovacího systému. Maximální napětí je 9 000 V s vybíjecí energií 0,5 J. Teoretická délka chráněné ohrady podle normy VDE bude kolem 16 km, s délkou ohrady bez porostu zhruba 4 km a v případě porostu 0,5 – 1 km. Pokud je ohradník správně zapojen, měla by být naměřená hodnota na konci ohrady shodná s hodnotou na zdroji. Pro bezpečnou kontrolu daných hodnot je vhodné použít měřiče napětí.

U tohoto zdroje se jedná nižší zdroj napětí, který je vhodný spíše pro malé ohrady. Využijete ho tedy v chovu drůbeže, králíků, ale jistě si najde své uplatnění i jako zdroj impulzů k elektrickému hrazení pro psy.

Primárním důvodem stavby elektrických ohradníků je zamezit útěku chovaných zvířat. Ovšem neméně důležitý je i fakt ochrany samotných zvířat před napadení zvenčí. Tedy zásadně udržet kuny, lasičky, lišky včetně ostatních predátorů z dosahu jejich mlsných jazýčků.

 

Parametry síťového zdroje

  • Napájení. Síťové
  • Zdroj proudu. 220 V
  • Maximální napětí. 9 000 V
  • Max. vybíjecí energie. 0,5 J
  • Počet zemnících tyčí. 3 ks
  • Rozměr. 19 x 11,5 x 5,7 cm.

 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.