Slepice
Kurníky

Směs pro andulky a korely 1080 ml

Kód zboží: 81
Hmotnost: 2,3 kg
Bodů: 0,16

Představuje komplexní krmnou směs pro střední papoušky chované v domácích podmínkách. Obsahuje obilniny a olejniny. Celý popis
Skladem
49 Kč

Další varianty produktu

Směs pro andulky a korely

Komplexní krmná směs pro střední papoušky chované v domácích podmínkách (andulky, korely) obsahuje zpravidla pouze drobné obiloviny a olejniny. Ptákům směs dodává bohaté množství rostlinných bílkovin, vlákninu a aminokyseliny. 

Balení obsahuje 1080 ml krmné směsi pro andulky.

Benefity:

  • Lesknice kanárská patří mezi traviny a je zcela bezlepková. Obsahuje vysokou dávku draslíku (dokonce 5x vyšší než banány), který podporuje dobré trávení. Má příznivý vliv na nervovou a pohybovou soustavu.
  • Proso představuje nenahraditelný zdroj aminokyselin. Neobsahuje lepek. Proso přirozeně pročišťuje organizmus a podporuje dobrou funkci trávení a vylučování potravy.
  • Slunečnice zajistí vašim papouškům oslnivě lesklé peří, působí preventivně proti nadměrnému vypadávání peří. Oleje, které slunečnice obsahuje, pečují o dobrý stav kůže zvířete.

Složení:

Krmná směs obsahuje proso červené, zelené, žluté, oves, lesknici kanárskou, žíhanou a černou slunečnici. 

Krmný návod:

Denně podávejte svým papouškům čerstvé krmivo. Zbytky krmiva z předchozího dne vždy vyhoďte. Nezapomínejte ptáčkům zajistit stálý přísun čerstvé vody. Papouškům občas zpestřete stravu nějakým tím kusem ovoce nebo zeleniny.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.