https://www.slepicar.cz/kurniky/66/
Slepice

Směs pro andulky a korely 2300 ml

Kód zboží: 7081
Hmotnost: 2.3 kg
Bodů: 0,25

Představuje komplexní krmnou směs pro střední papoušky chované v domácích podmínkách. Obsahuje obilniny a olejniny. Celý popis
Skladem
76 Kč

Další varianty produktu

Směs pro andulky a korely 2300ml

Komplexní krmná směs pro střední papoušky chované v domácích podmínkách (andulky, korely) obsahuje zpravidla pouze drobné obiloviny a olejniny. Ptákům směs dodává bohaté množství rostlinných bílkovin, vlákninu a aminokyseliny.

Balení obsahuje 2300ml krmné směsi - proso červené, zelené, žluté, oves, lesknici kanárskou, žíhanou a černou slunečnici.

Benefity směsy

  • Lesknice kanárská patří mezi traviny a je zcela bezlepková. Obsahuje vysokou dávku draslíku (dokonce 5x vyšší než banány), který podporuje dobré trávení. Má příznivý vliv na nervovou a pohybovou soustavu.
  • Proso představuje nenahraditelný zdroj aminokyselin. Neobsahuje lepek. Proso přirozeně pročišťuje organizmus a podporuje dobrou funkci trávení a vylučování potravy.
  • Slunečnice zajistí vašim papouškům oslnivě lesklé peří, působí preventivně proti nadměrnému vypadávání peří. Oleje, které slunečnice obsahuje, pečují o dobrý stav kůže zvířete.

Krmný návod

Směs podávejte vždy v suchém stav. Namáčet se surovinu nedoporučuje s ohledem na možný probíhající kvasný proces. V ideálním případě použijte směs v kombinaci s ořechy, ovocem nebo kouskem zeleniny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku a směs nabízejte vždy čerstvou, s tak upravenou krmnou dávkou, aby došlo k její spotřebování v ten samý den.

Je nezbytné krmeným zvířatům zajistit neustálý přísun čerstvé vody!


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.