Slepice
Kurníky

Směs hlodavec 2300 ml - zakrslý králík, morče, křeček

Kód zboží: 2082
Hmotnost: 2,3 kg
Bodů: 0,20

Základní krmivo pro menší hlodavce jako je králík, morče nebo křeček. Obsahuje nejrůznější obilniny, semena a celou řadu granulí. Celý popis
Skladem
59 Kč

Další varianty produktu

Směs pro hlodavce

Představuje základní krmivo pro drobné hlodavce jako zakrslý králík, morče, křeček. Krmná směs se hodí pro dlouhodobé krmení a pokrývá všechny nutriční potřeby drobných hlodavců a napomáhá k jejich správnému prospívání.

Balení obsahuje 2300 ml krmné směsi.

Benefity:

  • Surovinové složení krmiva zajišťuje jeho snadnou stravitelnost, posiluje imunitní systém zvířátka, podporuje jeho zdravý růst.
  • Obilniny představují nenahraditelný zdroj energie, který je zvířátku nabízen. Zároveň v sobě nesou velkou dávku vlákniny, která má příznivý vliv na trávení a zajišťuje dobrou průchodnost a čistotu střev. A správné vylučování.
  • Přítomnost semen s nenasycenými tuky (jako slunečnice) zajístí vašemu mazlíkovi dobrou kvalitu kůže a lesklou, huňatou srst.

Složení:

Krmivo obsahuje obilniny (pšenice, ječmen, oves, kukuřice), semena (žíhaná a černá slunečnice), a různé druhy granulí.

Krmný návod:

Mazlíčkům podávejte takové množství krmiva, aby ho vždy do druhého dne spotřebovali. Zbylé krmivo vždy vyhazujte. Nezapomínejte zajistit hlodavcům stálý přísun vody. K doplnění kompletního stravování jim dávejte seno a čerstvé ovoce a zeleninu.

 

 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.