Krmné směsi
"Čím slepice krmíš, tím se ti také holky odměňují". Svatosvatá pravda. Zbytky z kuchyně jsou sice levným a rychlým krmivem, nicméně ho žádná drůbež nedokáže zužikovat v tom správném poměru. Nehleděte na to, že mnoho chovatelů ani neví, co do slepičích krků může směřovat a co tam zase nepatří. Vždy je tedy lepší volit základní krmnou směs, kterou můžete přidávat do krmítek třeba jen večer a k tomu druhý zdroj - zbytky z kuchyně, šrot, obilí, ovoce a třeba i nějakou tu zeleninu.
Takže na upřesněnou. Krmení představuje gró chovatelského úspěchu. Drůbež disponuje specifickým zažíváním a ne všechno krmivo jí vyhovuje. Správné krmení ovšem nezáleží pouze na obsahu, ale i na velikosti dávek. Drůbež doroste do dospělého věku v krátkém časovém úseku. Dávky musí být dostatečné velké a pestré na živiny. Naše krmné směsi jsou rozděleny podle typu drůbeže a také podle jejich věku. Slepice ve snášce mají jiné nároky, než mladé kuřice, které se snáškou ještě vůbec nazačaly, a proto i krmivo potřebují jiné. Vybírejte tedy vždy s rozvahou a selským rozumem a nezapomínejte, že jsme taky při volbě pro vás, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám s výběrem vhodného krmiva poradíme.
Mikros grit + skořápky 5 kg
Skladem
Mikros grit + skořápky je směs s vysokým obsahem přírodního vápníku a minerálů, která zajistí…
169 Kč
(34 Kč/kg)
11%
FIDmix pro králíky 1 kg
Skladem
FIDmix® je minerálně vitaminové krmivo pro použití v drobnochovech a malochovech králíků. Přidává…
49 Kč
55 Kč
Krmná směs Krůty KR3 18 kg
Skladem
Krmná směs určena krůtám, které jsou ve 3. fázi. Vhodná od 8. týdne do konce výkrmu. Bez obsahu…
399 Kč
(22 Kč/kg)
299 Kč
Krmná směs pro kuřata K1
Skladem
Tato kompletní krmná směs je určena pro kuřice do 6. týdne věku. Jedná se o sypké krmivo…
229 Kč
(22 Kč/kg)
Krmná směs pro nosné křepelky sypká
Skladem
Chováte na dvoře křepelky? Pak je toto krmivo skvělou volbou, kterou budou vaše nosné křepelky…
339 Kč
(19 Kč/kg)
229 Kč
(22 Kč/kg)
11%
Rybí moučka 2 kg
Skladem
Jedná se o náhradu masokostní moučky. Je určena především pro drůbež a jiná hospodářská zvířata.…
249 Kč
279 Kč
85 Kč
NutriMix Nosnice 1 kg
Skladem
Tento přípravek byl vyvinut spíše pro drobnochovatele a menší chovy. Dodává nosnicím potřebné…
59 Kč
43%
Supervit D 100 g
Skladem
Určeno pro všechny druhy drůbeže. Působí na zvýšení produkce snášky. Má příznivé účinky na…
39 Kč
69 Kč
39 Kč
29%
Supervit S 100 g
Skladem
Přípravek je vhodný podávat v období stresu zvířete. Pozor, Supervit S 100 g je určený pro savce.…
49 Kč
69 Kč
44%
Amivit K 1L
Skladem
Doplňkové krmivo pro doplnění všech potřebných vitamínů, minerálních látek a aminokyselin na…
179 Kč
319 Kč
Krmná směs pro Nosnice N2 SPECIÁL - 18 kg
Skladem
Krmná směs je speciálně namíchána tak, aby vyhověla vysokým nárokům užitkovým nosnicím v intenzivní…
369 Kč
(20 Kč/kg)
329 Kč
Pivovarské kvasnice v kyblíku 1080 ml - PRÁŠEK
Skladem
Kvasnice slouží jako doplňkové krmivo pro vaši drůbež. Jsou bohaté na přírodní vitamíny skupiny B.…
109 Kč
189 Kč
15%
Krmná směs Králík s léčivem VKK
Skladem
Krmná směs, určena převážně k intenzivnímu výkrmu králičích brojlerů a králíků masných plemen. Díky…
169 Kč
199 Kč
(17 Kč/kg)
Mikros Nosnice s vitamínem 1kg
Skladem
Minerální krmivo s vitamíny pro nosnice, kachny, husy a krůty ve snášce
59 Kč
9%
199 Kč
218 Kč
23%
Rybí moučka 6 kg
Skladem
Jedná se o náhradu masokostní moučky. Je určena především pro drůbež a jiná hospodářská zvířata.…
619 Kč
799 Kč
Supervit D 3 kg
Skladem
Určeno pro všechny druhy drůbeže. Působí na zvýšení produkce snášky. Má příznivé účinky na…
679 Kč
MIKROS - Imunity + Thermo Relax Poultry - Pro podporu imunity drůbeže
Skladem
Doplňková krmná směs je navržena pro podporu imunity, zmírnění účinků tepelného a jiného stresu,…
399 Kč




