Košík 0 Kč

   

 

 

 

 

 

 

Příspěvky tagu králík

Zpět na všechna témata

Správná technika krmení vašich králíků


Správná technika krmení vašich králíků I krmení vašich králíků doprovází jistá pravidla a rozhodně se králici nespokojí s tvrdým pečivem a miskou vody. Jak nad krmením vyzrát, tak aby ušáci prospívali a byli pro vás co nejvíce užiteční?


ČÍST CELÉSlepičářovo ohlédnutí za měsícem říjnem


Slepičářovo ohlédnutí za měsícem říjnem A je tady naše další ohlédnutí za uplynulý měsíc. Co se Slepičářovi povedlo tentokrát a v čem mám menší slabiny?


ČÍST CELÉJakou péči v zimě potřebují králíci?


Jakou péči v zimě potřebují králíci? Co potřebují vaši ušáci v zimě víc než v létě? Je dobré jim kotce zateplit nebo zimu přežijí i bez většího přísunu teplíčka?


ČÍST CELÉChov králíků pro začátečníky


Chov králíků pro začátečníky Chov králíků, není tak snad, jak se na první pohled může zdát. Než s chovem začnete, raději si přečtěte náš dnešní příspěvek.


ČÍST CELÉNež začnete chovat králíky je nutné....


Než začnete chovat králíky je nutné.... Kromě kurníků plných slepic se na české dvorky vracejí i králíkárny. Dnes vám Slepičár poradí, jak na chov králíků krok za krokem.


ČÍST CELÉSeno: zdravé krmení vašich králíků


Seno: zdravé krmení vašich králíků Věděli jste, že 70% krmiva pro králíky tvoří seno? Víte vůbec, z čeho se skládá správná výživa těchto býložravců?


ČÍST CELÉPraktické využití králičích kožek


Praktické využití králičích kožek Kůže a kožešiny jsou předmětem mnoha diskuzí, ve kterých se vůči užitku staví osud zvířat. Pokud však zvířata nechováme je kvůli kůži, jedná se při zpracování kůží o zredukování a zhodnocení toho, co by jinak skončilo jako odpad.


ČÍST CELÉVýroba usní neboli činění králičí kůže


Výroba usní neboli činění králičí kůže Držíte v ruce čerstvě staženou kůži a nevíte co s ní?


ČÍST CELÉStrašáci ve vaší králíkárně


Strašáci ve vaší králíkárně Zdravý a vitální králík je známkou dobrého chovatele.


ČÍST CELÉNovinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.