Košík 0 Kč

  

 

 

 

 

 

 

Příspěvky tagu ptactvo

Zpět na všechna témata

Ptačí klec: domov pro malé i velké papoušky


Ptačí klec: domov pro malé i velké papoušky Oblíbili jste si chov papoušků? Pak jistě pro ně máte klec nebo voliéru, protože by vám opeřenec jinak ulétl dřív, než byste stihli říct slovo švec. Možná by vás mohla zajímat, jakou péči jí poskytnout a jak pobyt papouškovi v ní co nejvíce zpříjemnit, když už v ní musí být uvězněn.


ČÍST CELÉJak se uživit chovem papoušků a jde to vůbec?


Jak se uživit chovem papoušků a jde to vůbec? Dá se chovem papoušků vydělat tolik peněz, aby se pokryly veškeré náklady čtyřčlenné domácnosti? Odpověď zní ano, ovšem na žádného vyskakování z kopýtka to nebude a bude potřeba dodržet několik jistých pravidel. Jak to tedy s chovem papoušků na výdělek ve skutečnosti je?


ČÍST CELÉProč mít doma papouška?


Proč mít doma papouška? Mít doma papouška? Proč? Vždyť musí být pořád zavřený v kleci a není s ním žádná legrace ani zábava. Také si omíláte tato slova pořád dokola v momentě, když ve vaší domácnosti přijde řeč na papouška? Co když ale ono tvrzení není zas až tak pravdivé?


ČÍST CELÉProso: krmivo (ne)jen pro slepice


Proso: krmivo (ne)jen pro slepice Říkáte si: fuj, zrní. To mi určitě slepice žrát nebudou, jsou totiž rozmlsané až na půdu." Zkusili jste je někdy pohostit prach obyčejným prosem?


ČÍST CELÉNovinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.