Košík 0 Kč

  

 

 

 

 

 

 

Příspěvky tagu výstavy a akce

Zpět na všechna témata

S jakou drůbeží na výstavě (ne)uspějete?


S jakou drůbeží na výstavě (ne)uspějete? Vystavovat čistokrevná plemena slepic, kachen nebo králíků by jistě bylo vzrušujícím koníčkem nejednoho chovatele, ale jak se k takové výstavě drůbež vůbec dostat a jakou přípravu je třeba před přihlášením na samotnou výstavu absolvovat?


ČÍST CELÉVýstavy drůbeže aneb co nás letos ještě čeká


Výstavy drůbeže aneb co nás letos ještě čeká Chovatelské výstavy drůbeže jsou pořád zatím v plném proudu. Víte, co se právě teď chystá ve vašem okolí a čeho můžete být součástí i vy, pokud jsou slepice nebo králicí vaším celoživotním koníčkem? S námi už vám neujde žádná výstava.


ČÍST CELÉPřeprava drůbeže rychle a bezpečně


Přeprava drůbeže rychle a bezpečně Myslíte si, že drůbež patří k těm zvířatům, která se jen horko těžko dají přepravit z místa na místo? Omyl. I tady už je svět hodně dopředu a při výrobě přepravních boxů mysleli právě odborníci i na přepravu malých kuřátek ale i velkých nosnic z jednoho dvora na druhý.


ČÍST CELÉJak zazářit na chovatelské výstavě drůbeže?


Jak zazářit na chovatelské výstavě drůbeže? Výstava drůbeže nebo chovných králíků je oblíbený koníček, který si může vychutnat celá vaše rodina.


ČÍST CELÉJak se stát uznávaným posuzovatelem výstavní drůbeže?


Jak se stát uznávaným posuzovatelem výstavní drůbeže? Každý může být v dnešní době téměř kýmkoliv, proč byste tedy zrovna vy nemohli být rozhodčím v posuzování výstavní drůbeže?


ČÍST CELÉPoprvé na chovatelské výstavě drůbeže


Poprvé na chovatelské výstavě drůbeže Řekli jste si doma s manželem nebo s dětmi, že se konečně také vydáte podívat na nějakou tu výstavu slepic, když už se jejich chovu věnujete z generace na generaci? Co je dobré před návštěvou vědět, abyste si ji náležitě užili a nebyli jste jak v Jiříkově vidění?


ČÍST CELÉVýstavy a akce přicházejí na Slepičáře


Výstavy a akce přicházejí na Slepičáře Účastníte se rádi nejrůznějších akcí týkající se naší-vaší oblíbené drůbeže? Nebo dokonce nějakou tu výstavu, akci, nebo burzu dotýkající se problematiky drůbežářství pořádáte? Na Slepičáři jsme se rozhodli zviditelňovat a podporovat vaše oblíbené, nebo vámi pořádané projekty pravidelnými zmínkami na našich webových stránkách.


ČÍST CELÉNovinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.