Košík 0 Kč

   

 

 

 

 

 

 

Příspěvky tagu vitamíny

Zpět na všechna témata

Podzimní pamlsky a jiné dobroty pro slepice


Podzimní pamlsky a jiné dobroty pro slepice Zeleného pro slepice venku ubývá a až napadne sníh, tak nebude už vůbec nic. Nevězte ovšem hlavu, existují i jiné možnosti, jak holkám stravu během podzimu a zimy obohatit o důležité vitamíny a minerály, abyste se nemuseli strachovat o snesená vajíčka.


ČÍST CELÉVitamíny a minerály (ne)jsou pro slepice důležité!


Vitamíny a minerály (ne)jsou pro slepice důležité! Drůbež vyžaduje všechny známé vitamíny, se kterými se běžně člověk denně setkává. Některé vitaminy jsou rozpustné v tucích, zatímco jiné jsou rozpustné ve vodě.


ČÍST CELÉ5 nápadů pro lepší život slepic


5 nápadů pro lepší život slepic Zaujímají slepice na vašem dvoře právoplatné členy domácnosti se všemi výhodami? Co takhle holkám čas od času jejich poněkud rutinní život zpříjemnit něčím, co od vás rozhodně nečekají? Že nevíte jak? Zkuste se podívat na naše tipy a uvidíte sami, jak bujnou fantazii nakonec dokážete mít.


ČÍST CELÉBílkoviny pro slepice: kde všude jsou ukryté?


Bílkoviny pro slepice: kde všude jsou ukryté? Bílkoviny jsou pro slepice důležité stejně jako vitamíny a minerální látky. Víte ovšem, v jakých potravinách se schovávají?


ČÍST CELÉMají vitamíny vliv na produkci vajec?


Mají vitamíny vliv na produkci vajec? Odpověď zní jednoznačně ano. A chovatelé, kteří si stále nenašli tu správnou cestu k doplňkům stravy pro svou drůbež, by o tom měli pomalu ale jistě uvažovat, neboť přichází podzim a s ním spojené výpadky snůšky.


ČÍST CELÉChov králíků pro začátečníky


Chov králíků pro začátečníky Chov králíků, není tak snad, jak se na první pohled může zdát. Než s chovem začnete, raději si přečtěte náš dnešní příspěvek.


ČÍST CELÉPodání minerálních látek drůbeži krok za krokem


Podání minerálních látek drůbeži krok za krokem Do vody, zobáku nebo do krmení? Kam správně podávat vitamíny a minerály vaší drůbeže?


ČÍST CELÉDrůbež a elektrolyty: v čem spočívá jejich tajemství


Drůbež a elektrolyty: v čem spočívá jejich tajemství Chovateli div se, ale bez elektrolytů nemůžu správně fungovat ani tělo tvých slepic. A proč?


ČÍST CELÉSlepice a vitamíny. Jak to vlastně je?


Slepice a vitamíny. Jak to vlastně je? Vitamíny jsou nejvýznamnější skupinou organických látek nezbytných pro normální růst, vývoj, užitkovost a zdravotní stav drůbeže.


ČÍST CELÉVýroba vlastního krmiva pro drůbež


Výroba vlastního krmiva pro drůbež Chovatele drůbeže, kteří usilují o větší soběstačnost, jistě napadla myšlenka výroby vlastního krmivo, ať už pro nosnice, kuřice čí vodní drůbež. Vyrobit si vlastní krmivo je vskutku lákavá věc, ovšem zvládne ji každý?


ČÍST CELÉZima přináší i změnu slepičího jídelníčku


Zima přináší i změnu slepičího jídelníčku Jak a čím krmit slepice v zimě?


ČÍST CELÉSlepičářův světoběžník #9: Rub a líc krmných doplňků


Slepičářův světoběžník #9: Rub a líc krmných doplňků Vitamíny a krmné doplňky využívá ke svému chovu drůbeže snad každý chovatel. Jsou opravdu tak účinné, jak se o nich na obalu píše?


ČÍST CELÉStaňte se nejlepším chovatelem slepic i v zimě


Staňte se nejlepším chovatelem slepic i v zimě Jaké má taková slípka nároky na přečkání zimy?


ČÍST CELÉMinerály a vitamíny jako hnací motor drůbeže


Minerály a vitamíny jako hnací motor drůbeže Že vitamíny jsou jen pro děti a dospělé? Omyl. Slepice, kachna i husa občas potřebuje svou stravu obohatit. A čím tedy nejlépe?


ČÍST CELÉNovinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.