Košík 0 Kč

  

 

 

 

 

 

 

Příspěvky tagu med

Zpět na všechna témata

Co dělají včely v zimě?


Co dělají včely v zimě? Viděl jste někdo v zimě venku létat včely? Odpověď je ne, protože včely v zimě ven z úlů vůbec nevylétávají. Co ale tedy dělají, když nesbírají nektar potřebný pro výrobu medu? Opravdu spí nebo se to je říká, protože člověk vlastně sám ani neví, co jiného by měly dělat.


ČÍST CELÉMed: zázračný lék na lidské neduhy


Med: zázračný lék na lidské neduhy Nepříjemná bolest v krku a kašel trápí během roku tisíce lidí po celém světe, a tak není divu, že vždy sáhnou po nejlepší a nejchutnější přírodní medicíně, která se jim naskytne, a to po medu. Stojí ale za vyléčením opravdu med nebo jen nemoc prostě po čase ustoupí sama?


ČÍST CELÉJak poznat (ne)kvalitní med?


Jak poznat (ne)kvalitní med? Každý milovník medu chce, aby měl doma jen kvalitní med. Ale jak mezi těmi všemi druhy a názvy kvalitní med poznat a rozlišit ho od toho, který si na kvalitní med především díky vysoké ceně jen hraje?


ČÍST CELÉChcete vlastní med? Včely a úl je základ


Chcete vlastní med? Včely a úl je základ Kdo z vás by neměl rád teplý čaj s medem. Med mohou snad odmítnout jen lidé, kteří jsou na něj z nějakého důvodu alergičtí. A nejlepší je samozřejmě ten váš vlastní. Ovšem jako takového domácího medu docílit?


ČÍST CELÉNovinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.